ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΠΓ 2024 Α

ΚΠΓ Α΄ 2024  ΩΡΕΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΟ 1ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Παραλαβή πιστοποιητικών ΚΠΓ Α΄ εξεταστικής περιόδου 2023

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ  ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ 6952011666

Μετά τις δηλώσεις αποδοχής τοποθέτησης από τους επιλεγέντες εκπαιδευτικούς, οι σχετικοί πίνακες διαμορφώνονται ως εξής:

Πίνακας επιλεγέντων εκπαιδευτικών και Σχολικές Μονάδες τοποθέτησης.

Πίνακας Σχολικών Μονάδων που δεν έχουν καλυφθεί.

* Δεν υπήρχαν εκπαιδευτικοί οι οποίοι να αιτήθηκαν τοποθέτηση σε Σχολικέ Μονάδες που δεν είχαν καλυφθεί.

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εξετάσεις ΚΠπ Επιλεγέντες εκπαιδευτικοί και σχολικές μονάδες τοποθέτησης για το πρόγραμμα Υποστήριξης Πιστοποίησης μαθητών Γ' Τάξης Γυμνασίου για την απόκτηση ΚΠπ για το σχ. έτος 2018-2019 (μετά τις δηλώσεις αποδοχής τοποθέτησης)