Πίνακας επιλεγέντων εκπαιδευτικών και Σχολικές Μονάδες τοποθέτησης.

Πίνακας Σχολικών Μονάδων που δεν έχουν καλυφθεί.

* Δεν υπάρχουν εκπαιδευτικοί που δεν τοποθετήθηκαν.

Οι επιλεγέντες εκπαιδευτικοί οφείλουν να αποστείλουν στη Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας (e-mail: mailat_emaildide.pre.sch.gr) ηλεκτρονικό μήνυμα στο οποίο θα δηλώνουν την αποδοχή ή τη μη αποδοχή της τοποθέτησής τους έως και την Παρασκευή 28-12-2018. Η μη αποστολή ηλεκτρονικού μηνύματος θα σημαίνει μη αποδοχή τοποθέτησης.

Υπενθυμίζονται οι επισημάνσεις προς τους προσληφθέντες εκπαιδευτικούς που περιλαμβάνονται στην πρόσκληση για την υποβολή αιτήσεων για το πρόγραμμα, η οποία έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα μας: http://dide.pre.sch.gr/portal/index.php/2012-01-20-00-16-41/2012-01-19-21-30-58/84-kpp/2673-prosklkrpistplirof.

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εξετάσεις ΚΠπ Επιλεγέντες εκπαιδευτικοί και σχολικές μονάδες τοποθέτησης για το πρόγραμμα Υποστήριξης Πιστοποίησης μαθητών Γ' Τάξης Γυμνασίου για την απόκτηση ΚΠπ για το σχ. έτος 2018-2019