Α π ο φ α σ ί ζ ο υ μ ε

Τη χορήγηση άδειας μιας (01) ημέρας, την Πέμπτη 29-11-2012, στους εκπαιδευτικούς της Δ.Ε. Ν. Πρέβεζας, που είναι μέλη της ΕΛΜΕ Πρέβεζας προκειμένου να λάβουν μέρος σε εκλογοαπολογιστική συνέλευση και τη διεξαγωγή εκλογών για το Δ.Σ. της Ε.Λ.Μ.Ε. Πρέβεζας, που θα διεξαχθεί στο 1ο ΓΕΛ Πρέβεζας.

Οι εκπαιδευτικοί που δε θα συμμετέχουν στη Γενική Συνέλευση της ΕΛΜΕ Πρέβεζας θα εργαστούν κανονικά με ευθύνη των Διευθυντών των Σχολικών Μονάδων που ανήκουν.

Οι εκπαιδευτικοί που θα συμμετέχουν στη Γενική Συνέλευση υποχρεούνται να προσκομίσουν στο Διευθυντή του σχολείου τους σχετική βεβαίωση του προεδρείου της Συνέλευσης.

Η Διευθύντρια Δ. Ε.

Σφονδύλη Βασιλική
Μαθηματικός

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Χορήγηση άδειας στους εκπαιδευτικούς για συμμετοχή στην εκλογοαπολογιστική συνέλευση της Ε.Λ.Μ.Ε. Πρέβεζας