Προκηρύσσουμε την κάλυψη της κενής θέσης Υπευθύνου του Συμβουλευτικού Σταθμού Νέων της Δ.Ε. Πρέβεζας, με απόσπαση εκπαιδευτικού μέχρι τη λήξη του σχολικού έτους 2012-2013.

Δικαίωμα υποβολής αίτησης έχουν οι εκπ/κοί όλων των κλάδων που ανήκουν οργανικά ή έχουν προσωρινή τοποθέτηση σε σχολικές μονάδες της Δ.Ε. Πρέβεζας, διαθέτει τα ελάχιστα τυπικά προσόντα του άρθρου 2 της σχετικής Υπουργικής Απόφασης και βαθμό τουλάχιστον Β΄.

Οι αιτήσεις, το βιογραφικό σημείωμα και τα παραστατικά των ενδιαφερομένων θα υποβληθούν στη γραμματεία του ΠΥΣΔΕ από 14-11-2012 έως και 20-11-2012.

Παρακαλούνται οι κ. Δ/ντές με ευθύνη τους να ενημερώσουν ενυπόγραφα τους εκπαιδευτικούς του σχολείου τους.

Διαβάστε το πλήρες κείμενο της προκήρυξης

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση της κενής θέσης του υπευθύνου Σ.Σ.Ν. της Δ/νσης Δ.Ε.Πρέβεζας