ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΠΓ 2024 Α

ΚΠΓ Α΄ 2024  ΩΡΕΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΟ 1ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Παραλαβή πιστοποιητικών ΚΠΓ Α΄ εξεταστικής περιόδου 2023

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ  ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ 6952011666

Προκηρύσσουμε την κάλυψη της κενής θέσης Υπευθύνου του Συμβουλευτικού Σταθμού Νέων της Δ.Ε. Πρέβεζας, με απόσπαση εκπαιδευτικού μέχρι τη λήξη του σχολικού έτους 2012-2013.

Δικαίωμα υποβολής αίτησης έχουν οι εκπ/κοί όλων των κλάδων που ανήκουν οργανικά ή έχουν προσωρινή τοποθέτηση σε σχολικές μονάδες της Δ.Ε. Πρέβεζας, διαθέτει τα ελάχιστα τυπικά προσόντα του άρθρου 2 της σχετικής Υπουργικής Απόφασης και βαθμό τουλάχιστον Β΄.

Οι αιτήσεις, το βιογραφικό σημείωμα και τα παραστατικά των ενδιαφερομένων θα υποβληθούν στη γραμματεία του ΠΥΣΔΕ από 14-11-2012 έως και 20-11-2012.

Παρακαλούνται οι κ. Δ/ντές με ευθύνη τους να ενημερώσουν ενυπόγραφα τους εκπαιδευτικούς του σχολείου τους.

Διαβάστε το πλήρες κείμενο της προκήρυξης

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση της κενής θέσης του υπευθύνου Σ.Σ.Ν. της Δ/νσης Δ.Ε.Πρέβεζας