(ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ) Ονομάστικος Χαρακτηρισμός Υπεραρίθμων (με ή χωρίς αίτηση)

Έπειτα από την επικαιροποίηση του Πίνακα Οργανικών Κενών & Πλεονασμάτων, ανακοινώνεται η ονομαστική κατάσταση υπεραρίθμων εκπαιδευτικών για το έτος 2014 - 2015.

(Διόρθωση 1-8-2014) Στη συγκεκριμένη φάση της διαδικασίας καλουνται μόνο οι ονομαστικά χαρακτηρισμένοι υπεράριθμοι να υποβάλλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων που εμφανίζουν οργανικό κενό. Οι υπόλοιποι εκπαιδευτικοί ίδιου κλάδου και ειδικότητας (μετατιθέμενοι, βελτιώσεις, οριστικές τοποθετήσεις) θα κληθούν με νέα ανακοίνωση.

Έντυπο Δήλωσης Προτίμησης Σχολικών Μονάδων Τοποθέτησης

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής δηλώσεων προτίμησης σχολικών μονάδων τοποθέτησης ορίζεται η Τετάρτη 6/8/2014 και ώρα 12:00. Η υποβολή δήλωσης μπορεί να γίνεται είτε αυτοπροσώπως είτε με FAX (2682089792) είτε με ηλ. ταχυδρομείο (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.).

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί (ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ) Ονομάστικος Χαρακτηρισμός Υπεραρίθμων (με ή χωρίς αίτηση)