Η τρίτη κινητικότητα του Ευρωπαϊκού Προγράμματος Erasmus+ με κωδικό αριθμό KA219 Strategic Partnership for Schools only – 2017-1-EL01-KA219-036151, έλαβε χώρα στο Θεσπρωτικό Πρεβέζης από 5 Μαΐου 2019 έως 11 Μαΐου 2019.

01

Το ΓΕΛ Θεσπρωτικού υποδέχθηκε μαθητές και εκπαιδευτικούς από τα σχολεία της Ιταλίας και της Ρουμανίας.

02

Το πρόγραμμα διοργανώθηκε από το φιλοξενόν σχολείο και περιελάμβανε δράσεις και εργαστήρια, τα οποία συμφωνήθηκαν κατά τη δεύτερη διεθνική συνάντηση των εκπαιδευτικών και παρουσιάζονται αναλυτικά εδώ.

03

Βρίσκεστε εδώ: Home Δ.Δ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Δελτία Τύπου Το ΓΕΛ Θεσπρωτικού υποδέχθηκε μαθητές και εκπαιδευτικούς από σχολεία της Ιταλίας και της Ρουμανίας