Σας γνωρίζουμε ότι το ΠΥΣΔΕ Πρέβεζας με την 15η/22-06-2012 Πράξη του, προτείνει στην Περιφερειακή Διευθύντρια Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης Ηπείρου την τοποθέτηση των παρακάτω εκπαιδευτικών σε οργανικές θέσεις κατά περιοχή και κλάδο, όπως περιλαμβάνονται στους παρακάτω πίνακες, καθώς και των εκπαιδευτικών που παραμένουν στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ Πρέβεζας με προσωρινή τοποθέτηση για το σχολικό έτος 2012-2013.

Όλοι οι ανωτέρω εκπαιδευτικοί οφείλουν να επικοινωνήσουν άμεσα με τους Διευθυντές των Σχολείων τοποθέτησής τους (οργανικής ή προσωρινής αντίστοιχα) και να αναλάβουν υπηρεσία την Παρασκευή 29/06/2012.

Βρίσκεστε εδώ: Home Δ.Δ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών σε οργανικές θέσεις-Εκπαιδευτικοί που παραμένουν στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ Πρέβεζας