ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ

Γραφεία Γενικού Τουρισμού με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ, να καταθέσουν στo 1ο ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας σφραγισμένη οικονομική προσφορά για την υλοποίηση από το 1o ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας σχεδίου του προγράμματος LLP-LdV με Αριθμό φακέλου 2012-1-GR1-LEO01-09471, μετάβαση και επιστροφή μαθητών και εκπαιδευτικών στο Vigo και Μαδρίτη της Ισπανίας μέχρι 16-10-2012 και ώρα 14:00.
Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν με εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο ή ταχυδρομικά, αρκεί να διασφαλιστεί ότι θα έχουν παραληφθεί από το 1ο ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας μέχρι την 16-10-2012 και ώρα 14:00.

Διαβάστε την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Βρίσκεστε εδώ: Home Σχολικές Μονάδες Προσκλήσεις Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Σχολικές Εκδρομές ΕΠΑΛ Πρέβεζας: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση οικονομικής προσφοράς, μετάβαση και επιστροφή μαθητών και εκπαιδευτικών στο Vigo και Μαδρίτη της Ισπανίας - ΕΛΗΞΕ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ