Το ΓΕΛ Καναλακίου καλεί τα ενδιαφερόμενα ταξιδιωτικά γραφεία που διαθέτουν τις νόμιμες προϋποθέσεις λειτουργίας να καταθέσουν στο γραφείο του ΓΕΛ Καναλακίου μέχρι 30 Οκτωβρίου 2012, ημέρα Τρίτη και ώρα 11.00 κλειστή προσφορά για μία πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή του σχολείου μας με τα παρακάτω στοιχεία: 1. Προορισμός: ΑΘΗΝΑ, 2. Ημερομηνίες: 10-14/12/2012, 3. Προβλεπόμενος αριθμός συμμετεχόντων: 30 μαθητές και δύο συνοδοί, 4. Μεταφορικό μέσο: Λεωφορείο σε άριστη κατάσταση 5. Κατηγορία Ξενοδοχείου: Β΄, 6. Ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή: Σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία, 6. Πρόσθετη ασφάλιση: Για την πληρωμή των εξόδων σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας, 7. Λοιπές υπηρεσίες (Πρόγραμμα εκδρομής):

Διαβάστε την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

Βρίσκεστε εδώ: Home Σχολικές Μονάδες Προσκλήσεις Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Σχολικές Εκδρομές ΓΕ.Λ. Καναλακίου: Εκδήλωση ενδιαφέροντος για κατάθεση προσφοράς σχετικά με πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στην Αθήνα (10-14/12/2012) - ΕΛΗΞΕ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ