ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ

Γραφεία Γενικού Τουρισμού με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ, να καταθέσουν στo 1ο Σ.Ε.Κ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ σφραγισμένη οικονομική προσφορά για την υλοποίηση από το 1ο Σ.Ε.Κ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ σχεδίου του προγράμματος LLP-LdV με Αριθμό φακέλου 2012-1-GR1-LEO01-09856, μετάβαση στις 20-10-2013 και επιστροφή στις 02-11-2013, μαθητών και εκπαιδευτικών τoυ 1ου Σ.Ε.Κ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ, στη Στοκχόλμη της Σουηδίας.

Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν με εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο ή ταχυδρομικά, αρκεί να διασφαλιστεί ότι θα έχουν παραληφθεί από το 1ο Σ.Ε.Κ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ μέχρι την 04-10-2013 και ώρα 13:00.

Δείτε το πλήρες κείμενο της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

Βρίσκεστε εδώ: Home Σχολικές Μονάδες Προσκλήσεις Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Σχολικές Εκδρομές ΣΕΚ Πρέβεζας: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση οικονομικής προσφοράς, μετάβαση και επιστροφή μαθητών και εκπαιδευτικών στη Στοκχόλμη της Σουηδίας