ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ

Γραφεία Γενικού Τουρισμού με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ, να καταθέσουν στo Γ.Ε.Λ. Θεσπρωτικού σφραγισμένη προσφορά κατά το χρονικό διάστημα από 25/09/13 έως 27/09/13 και ώρα 12:00.

Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν με εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο ή ταχυδρομικά, αρκεί να διασφαλιστεί ότι θα έχουν παραληφθεί από το σχολείο μέχρι την 27/09/13 και ώρα 12:00.

Διαβάστε την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

Βρίσκεστε εδώ: Home Σχολικές Μονάδες Προσκλήσεις Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Σχολικές Εκδρομές ΓΕΛ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση οικονομικής προσφοράς σχετικά με μετάβαση και επιστροφή μαθητών και εκπαιδευτικών προς και από την Πρέβεζα (03/10/2013)