ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΠΓ 2024 Α

ΚΠΓ Α΄ 2024  ΩΡΕΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΟ 1ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Παραλαβή πιστοποιητικών ΚΠΓ Α΄ εξεταστικής περιόδου 2023

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ  ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ 6952011666

Συναυλία των Μουσικών Συνόλων Ευρωπαϊκής Μουσικής

mousiko-05-04-2014-afisa-small

Το Μουσικό Σχολείο Πρέβεζας σας προσκαλεί στην Συναυλία των Μουσικών Συνόλων ευρωπαϊκής μουσικής, το Σάββατο 5 Απριλίου 2014, στις 8:00 μ.μ., στη Θεοφάνειο αίθουσα τέχνης.

Μετά από την μεγάλη επιτυχία της εκδήλωσης - αφιέρωμα στον ποιητή Μιχάλη Γκανά που πραγματοποιήθηκε πρόσφατα, η συναυλία που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, 5 Απριλίου 2014, θα δώσει την ευκαιρία στο κοινό της πόλης να απολαύσει τις ορχήστρες και την χορωδία ευρωπαϊκής μουσικής του Σχολείου.

Διδασκαλία: Τάσος Κολυδάς, Σοφία Μούλη, Ζωή Κοψιδά

Δείτε την αφίσα της εκδήλωσης.

Βρίσκεστε εδώ: Home Δράσεις Πολιτιστικά Θέματα Συναυλία των Μουσικών Συνόλων Ευρωπαϊκής Μουσικής