Αποσπάσεις από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ.

Αποσπάσεις σε Μουσικά Σχολεία.

Αποσπάσεις σε Καλλιτεχνίκα Σχολεία.

Αποσπάσεις σε Σχολεία Εκκλησιαστικής εκπαίδευσης.

Αποσπάσεις σε ΚΕΣΥ/ΣΜΕΑΕ/Σχολεία τυφλών-κωφών.

Για την υποβολή ενστάσεων και επανεξετάσεων, το ηλεκτρονικό σύστημα θα είναι ανοικτό από τη Δευτέρα, 20-07-2020 για πέντε (5) εργάσιμες ημέρες, έως και την Παρασκευή, 24-07-2020 και ώρα 15:00.

Για τις αποσπάσεις σε Μουσικά και Καλλιτεχνικά Σχολεία, καθώς και σε σχολεία της Εκκλησιαστικής Εκπαίδευσης, δεν προβλέπεται η υποβολή αιτήσεων επανεξέτασης.

Για την υποβολή αιτήσεων ανάκλησης απόσπασης, το ηλεκτρονικό σύστημα θα παραμείνει ανοικτό έως και τις 31-07-2020 και ώρα 15:00.

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Αποσπάσεις - Μεταθέσεις Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Δ.Ε σε ΣΜΕΑΕ/ΚΕΣΥ, σε Μουσικά, Καλλιτεχνικά και Εκκλησιαστικά Σχολεία και από ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΔΕ σχ. έτους 2020-21