Β' Φάση Προσλήψεων αναπληρωτών - Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας - 28-09-2019

Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώθηκαν οι πίνακες με τα ονόματα των εκπαιδευτικών Β/θμιας Εκπ/σης που προσλαμβάνονται ως προσωρινοί αναπληρωτές με σχέση εργασίας Ι.Δ.Ο.Χ. για το διδακτικό έτος 2019-2020.

Οι προσλαμβανόμενοι οφείλουν να παρουσιαστούν στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πρέβεζας για ανάληψη υπηρεσίας από τη Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου έως και την Τρίτη 1 Οκτωβρίου 2019, όπου και θα τοποθετηθούν σε κενές θέσεις των Σχολικών Μονάδων της περιοχής, μέχρι τη λήξη του διδακτικού έτους 2019-2020.

Πίνακες προσλήψεων προσωρινών αναπληρωτών σε σχολικές μονάδες αρμοδιότητας Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας:

Προσλήψεις αναπληρωτών Γενικής Παιδείας.

Προσλήψεις αναπληρωτών Μουσικού Σχολείου Πρέβεζας.

Προσλήψεις αναπληρωτών Ειδικής Αγωγής.

Δικαιολογητικά και έντυπα αιτήσεων αναπληρωτών:

Έντυπο δήλωσης τοποθέτησης.

Δικαιολογητικά πρόσληψης.

Αίτηση αναγνώρισης συνάφειας μεταπτυχιακού/διδακτορικού τίτλου σπουδών.

Δικαιολογητικά για συνάφεια μεταπτυχιακού/διδακτορικού τίτλου σπουδών.

Αίτηση μείωσης ωραρίου.

*Για την καλύτερη εξυπηρέτησή τους και την ταχύτερη διευθέτηση της διαδικασίας πρόσληψης και ανάληψης υπηρεσίας, παρακαλούνται οι συνάδελφοι να έχουν μαζί τους όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Αναπληρωτές - Ωρομίσθιοι Β' Φάση Προσλήψεων αναπληρωτών - Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας - 28-09-2019