ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΠΓ 2024 Α

ΚΠΓ Α΄ 2024  ΩΡΕΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΟ 1ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Παραλαβή πιστοποιητικών ΚΠΓ Α΄ εξεταστικής περιόδου 2023

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ  ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ 6952011666

Ημερίδα Ευαισθητοποίησης με Θέμα: «Ενδοοικογενειακή βία – Ενδοσχολική βία»

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Πρέβεζας σε συνεργασία με την Εισαγγελία Ανηλίκων Πρέβεζας και την Υπηρεσία Επιμελητών Ανηλίκων σας προσκαλούν στην Ημερίδα ευαισθητοποίησης με θέμα:

«Ενδοοικογενειακή βία – Ενδοσχολική βία»

που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 26 Απριλίου 2012 και ώρα 11:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του 2ου Γενικού Λυκείου Πρέβεζας

Ο Μ Ι Λ Η Τ Ε Σ

Ευάγγελος Μάστακας, Εισαγγελέας Πρωτοδικών με θέμα: «Η αντιμετώπιση της ενδοσχολικής και ενδοοικογενειακής βίας στη σχολική κοινότητα»

Θεοδώρα Μαργάρα, Κοινωνιολόγος, Εγκληματολόγος, τ. Περιφερειακή Σύμβουλος Δ. Ελλάδας, με θέμα: «Σχολικός Εκφοβισμός: Δυνατότητες πρόληψης και παρέμβασης»

• Μετά το πέρας των εισηγήσεων θα ακολουθήσει συζήτηση.
  • Στους συμμετέχοντες θα χορηγηθεί βεβαίωση παρακολούθησης της ημερίδας.

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Συνέδρια Ημερίδα Ευαισθητοποίησης με Θέμα: «Ενδοοικογενειακή βία – Ενδοσχολική βία»