Συγχαρητήρια για την εξαιρετική διάκριση μαθητή

Εκφράζουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια στο μαθητή του 1ου ΓΕΛ Φιλιππιάδας, Σταμάτη Μιχάλη, ο οποίος σε σύνολο 56 μαθητών από σχολεία όλης της Ελλάδας, διακρίθηκε πρώτος στον 17ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Αστρονομίας και Διαστημικής 2012.

Ευχόμαστε στο μαθητή καλή επιτυχία και στην 3η φάση, «ΙΠΠΑΡΧΟΣ», του ίδιου διαγωνισμού.

Η 3η φάση «ΙΠΠΑΡΧΟΣ» του διαγωνισμού θα διεξαχθεί στο Οικονομικό Τμήμα του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, το Σάββατο, 10η Μαρτίου 2012.

Διαβάστε επίσης:

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Διαγωνισμοί Διάκριση μαθητή του 1ου ΓΕ.Λ. Φιλιππιάδας στο 17ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Αστρονομίας και Διαστημικής 2012