ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΠΓ 2024 Α

ΚΠΓ Α΄ 2024  ΩΡΕΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΟ 1ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Παραλαβή πιστοποιητικών ΚΠΓ Α΄ εξεταστικής περιόδου 2023

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ  ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ 6952011666

ΘΕΜΑ: «Δημοσίευση απόφασης στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως».
ΣΧΕΤ.: Η αριθμ.: 2421.1/21639/2021/26-3-2021 Κοινή Απόφαση των Υπουργών Παιδείας και Θρησκευμάτων και Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής (ΦΕΚ Β΄ 1231).

Γνωστοποιείται ότι, στο τεύχος Β΄ της Εφημερίδας της Κυβερνήσεως και με αριθμό φύλλου 1231, δημοσιεύθηκε την 31-3-2021 η ανωτέρω σχετική Κοινή Υπουργική Απόφαση. Σύμφωνα με αυτήν προβλέπεται, μεταξύ άλλων, ότι από το τρέχον έτος θα υποβάλλονται πλήρως ηλεκτρονικά η αίτηση και τα δικαιολογητικά για τη συμμετοχή των υποψηφίων στο διαγωνισμό εισαγωγής στις Σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. και Δοκίμων Λιμενοφυλάκων μέσω Πανελλαδικών Εξετάσεων.

ΦΕΚ Β΄ 1231

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εξετάσεις Πανελλαδικές Eισαγωγή στις Σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. και Δοκίμων Λιμενοφυλάκων με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων