Καθορίστηκε το πρόγραμμα διεξαγωγής των επαναληπτικών απολυτηρίων εξετάσεων της Γ΄ τάξης ημερήσιων Γενικών Λυκείων και της Δ΄ τάξης εσπερινών Γενικών Λυκείων Σχολ. Έτους 2011-2012 για όσους εξεταζόμενους απουσίασαν δικαιολογημένα από τις αντίστοιχες εξετάσεις της κανονικής περιόδου Μαΐου-Ιουνίου των μαθημάτων που εξετάζονται σε πανελλαδικό επίπεδο, ως ακολούθως:

Δείτε το πρόγραμμα

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εξετάσεις Καθορισμός προγράμματος επαναληπτικών εξετάσεων σε πανελλαδικό επίπεδο των μαθημάτων της Γ΄ τάξης ημερησίων ΓE.Λ. και της Δ΄ τάξης εσπερινών ΓE.Λ. Σχολ. Έτους 2011-2012.