ΝΕΟ: Προκήρυξη Διαγωνισμού Επιλογής Σπουδαστών-τριών Στρατιωτικών Σχολών

Δείτε την προκήρυξη του Υπουργείου Εθνικής Άμυνας και την ανακοίνωση του Υ.ΠΑΙ.Θ. σχετικά με την προθεσμία υποβολής αιτήσεων, η οποία λήγει στις 12 Μαΐου 2014 (σφραγίδα ταχυδρομείου).

Ενημέρωση 30-4-2014: εκδόθηκε και αναρτήθηκε από το Γ.Ε.ΕΘ.Α. Δελτίου Τύπου με διευκρινιστικές οδηγίες για την παραπάνω εγκύκλιο.

Ενημέρωση 8-5-2014: 1) Προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών για τη συμμετοχή υποψηφίων Ελλήνων του Εξωτερικού στις προκαταρκτικές δοκιμασίες των Στρατιωτικών Σχολών. Δείτε το έγγραφο του Υ.ΠΑΙ.Θ. 2) Σας γνωρίζουμε ότι αναρτήθηκε στο διαδίκτυο στην ιστοσελίδα του ΓΕΕΘΑ: www.geetha.mil.gr διόρθωση επί της προκήρυξης διαγωνισμού επιλογής σπουδαστών/στριών για το 1ο έτος των ΑΣΕΙ & ΑΣΣΥ ακαδημαϊκού έτους 2014-2015. Δείτε το έγγραφο του Υ.ΠΑΙ.Θ.

Ενημέρωση 22-5-2014: Διόρθωση και τροποποίηση επί της προκήρυξης διαγωνισμού επιλογής σπουδαστών/στριών για το 1ο έτος των ΑΣΕΙ & ΑΣΣΥ ακαδημαϊκού έτους 2014-2015. Δείτε το έγγραφο του Υ.ΠΑΙ.Θ.

Ενημέρωση 26-5-2014: (Νέα) διόρθωση και τροποποίηση επί της προκήρυξης διαγωνισμού επιλογής σπουδαστών/στριών για το 1ο έτος των ΑΣΕΙ & ΑΣΣΥ ακαδημαϊκού έτους 2014-2015. Δείτε το έγγραφο του Υ.ΠΑΙ.Θ.

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εξετάσεις ΝΕΟ: Προκήρυξη Διαγωνισμού Επιλογής Σπουδαστών-τριών Στρατιωτικών Σχολών