Η Διευθύντρια Δ/νσης Β/θμιας Εκπ/σης Πρέβεζας καλεί τους εκπαιδευτικούς που επιθυμούν να ασκήσουν καθήκοντα Διευθυντή του Μουσικού Σχολείου Πρέβεζας για το σχ. έτος 2012-13 και πληρούν τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από τις διατάξεις του αρθρ. 24, παρ. 10,11 και 12 του Ν. 3848/2010, (έχουν τουλάχιστον βαθμό Δ ) να υποβάλουν αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος και βιογραφικό σημείωμα συνοδευμένα από τα παρακάτω δικαιολογητικά από την Πέμπτη 16/08/2012 έως και την Δευτέρα 27/08/2012, στο ΠΥΣΔΕ Πρέβεζας.

Διαβάστε την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κάλυψη θέσης Διευθυντή του Μουσικού Σχολείου Πρέβεζας