Απόφαση τοποθέτησης Β΄ Υποδιευθυντή του 2ου ΓΕΛ Πρέβεζας από επαναπροκήρυξη

Ανακοινώνεται η απόφαση της Διευθύντριας Δ.Ε. Πρέβεζας, που αφορά στην τοποθέτηση στη θέση Β΄ Υποδιευθυντή του 2ου ΓΕΛ Πρέβεζας από επαναπροκήρυξη.

Η θητεία των Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων λήγει κατά την 31-07-2027.

Ο τοποθετούμενος ως Β΄ Υποδιευθυντής του 2ου ΓΕΛ Πρέβεζας, υποχρεούται να αναλάβει υπηρεσία το αργότερο εντός δύο (2) εργασίμων ημερών από την κοινοποίηση της απόφασης τοποθέτησής του, σύμφωνα με την παρ. ε) του άρθρου 7 «Μεταβατικές διατάξεις» της Φ.361.22/68/100287/Ε3/12-9-2023 (ΦΕΚ 5426/Β΄/14-9-2023) Απόφασης του Υπουργού Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού (Υ.ΠΑΙ.Θ.Α.).

Οι Υποδιευθυντές Σχολικών Μονάδων, για όσο διάστημα ασκούν τα καθήκοντά τους, λαμβάνουν το σύνολο των επιδομάτων που προβλέπονται από τις κείμενες διατάξεις.

Συνημμένα:

Απόφαση τοποθέτησης Β΄ Υποδιευθυντή του 2ου ΓΕΛ Πρέβεζας από επαναπροκήρυξη

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Απόφαση τοποθέτησης Β΄ Υποδιευθυντή του 2ου ΓΕΛ Πρέβεζας από επαναπροκήρυξη