Μετά την αριθ. πρωτ. 2288/19-04-2023 απόφαση τοποθέτησης Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας
καλούμε
τους/τις εγγεγραμμένους/εγγεγραμμένες Δ/ντες – Δ/ντριες στον κυρωμένο τελικό πίνακα επιλογής της Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας, που δεν έχουν τοποθετηθεί σε σχολική μονάδα, να υποβάλουν, εφόσον το επιθυμούν, αίτηση-δήλωση τοποθέτησης, με σειρά προτίμησης των παρακάτω σχολικών μονάδων της Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας, οι οποίες έχουν παραμείνει κενές.
Οι δηλώσεις προτίμησης, συμπληρωμένες με τα ατομικά στοιχεία των εκπαιδευτικών με φυσική υπογραφή του/της δηλούντος /δηλούσης σε σαρωμένο αρχείο ή με ψηφιακή υπογραφή ή ψηφιακά υπογραμμένες μέσω gov.gr, αποστέλλονται στην ηλεκτρονική διεύθυνση  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , από την Τετάρτη 19-04-2023 έως και την Πέμπτη 20-04-2023 και ώρα 14:00.
Συνημμένα:
Πρόσκληση για δήλωση τοποθέτησης
Δήλωση προτίμησης

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Β΄ πρόσκληση δήλωσης τοποθέτησης με σειρά προτίμησης για κενές σχολικές μονάδες Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας