Ανακοινώνεται ο τελικός πίνακας επιλογής Διευθυντών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων της Δ.Δ.Ε Πρέβεζας, όπως αυτός κυρώθηκε από την Αναπληρώτρια Περιφερειακή Διευθύντρια Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ηπείρου, σύμφωνα με την παρ. 4 του άρθρου 30 του Ν. 4823/2021.

Καλούνται οι εγγεγραμμένοι/νες στον τελικό πίνακα επιλογής, υποψήφιοι Δ/ντες – Δ/ντριες να υποβάλουν δήλωση τοποθέτησης, με σειρά προτίμησης για τις σχολικές μονάδες και Ε.Κ της Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας, εντός αποκλειστικής προθεσμίας δυο (2) εργασίμων ημερών από την ανάρτηση του πίνακα, στην ιστοσελίδα της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Ηπείρου, ήτοι από τη Μ. Δευτέρα 10-04-2023 08:00 μέχρι και την Μ. Τρίτη 11-04-2023 23:59, μέσω της ειδικής εφαρμογής υποβολής αιτήσεων στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://schooldirectors.minedu.gov.gr.

Υποψήφιοι που δεν υποβάλουν δήλωση προτίμησης διαγράφονται από τον πίνακα.

Συνημμένα:

Κυρωμένος τελικός πίνακας επιλογής Διευθυντών Δ.Ε. Πρέβεζας

Πρόσκληση για δήλωση τοποθέτησης

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Ανακοίνωση τελικού αξιολογικού πίνακα για τη διαδικασία επιλογής Διευθυντών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων της Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας -πρόσκληση για υποβολή δήλωσης τοποθέτησης