Οριστικός Πίνακας Δεκτών υποψηφίων - Πράξη 3/23-01-2023 Τοπικό Συμβούλιο Επιλογής Δ.Ε. Πρέβεζας.

Οριστικός Πίνακας Μη Δεκτών υποψηφίων - Πράξη 3/23-01-2023 Τοπικό Συμβούλιο Επιλογής Δ.Ε. Πρέβεζας.

Κοινοποιούνται οι οριστικοί Πίνακες δεκτών και μη δεκτών υποψηφίων για τη διαδικασία επιλογής Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων Δ.Ε. Πρέβεζας, σύμφωνα με την Πράξη 3/23-01-2023 του Τοπικού Συμβουλίου Επιλογής Δ.Ε. Πρέβεζας.

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Οριστικοί Πίνακες Δεκτών – Μη Δεκτών υποψηφίων για τη διαδικασία επιλογής Διευθυντών/ντριων Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων Δ.Ε Πρέβεζας