Καλούνται οι εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης που πληρούν τις προϋποθέσεις της προκήρυξης και επιθυμούν να ασκήσουν καθήκοντα υποδιευθυντή, καθώς και υποδιευθυντή Σ.Ε.Κ. και υπεύθυνου τομέα Σ.Ε.Κ., να υποβάλουν αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος από Παρασκευή 2-9-2011 έως Δευτέρα 12-9-2011 στον διευθυντή της σχολικής μονάδας όπου ανήκουν οργανικά ή στον διευθυντή του Σ.Ε.Κ..

Παρακαλούνται οι διευθυντές των σχολείων να ενημερώσουν ενυπόγραφα τους εκπαιδευτικούς του σχολείου ευθύνης τους.

Η Διευθύντρια Δ.Δ.Ε.

Σφονδύλη Βασιλική
Μαθηματικός

Διαβάστε την προκήρυξη