Ανακοινώνουμε τα δικαιολογητικά και τα υποδείγματα των αιτήσεων, της υπεύθυνης δήλωσης που θα καταθέσουν οι αναπληρωτές /αναπληρώτριες εκπαιδευτικοί κατά την ημερομηνία ανάληψης υπηρεσίας στο Διευθυντή /Διευθύντρια της σχολικής μονάδας στην οποία  τοποθετήθηκαν.

Οι εκπαιδευτικοί που προσλήφθηκαν για τις ανάγκες της Γενικής Παιδείας, θα συμπληρώσουν τα αρχεία

Οι εκπαιδευτικοί, μέλη Ε.Ε.Π./Ε.Β.Π. και ΠΕ25 θα συμπληρώσουν τα αρχεία

Οι εκπαιδευτικοί Ειδικής Αγωγής , θα συμπληρώσουν τα αρχεία

Παρακαλούμε πολύ, για την ορθή συμπλήρωση και την έγκαιρη κατάθεση στις σχολικές μονάδες των δικαιολογητικών που αναφέρονται προκειμένου να διαβιβαστούν στη Διεύθυνση το συντομότερο.

Για τη συμπλήρωση του απογραφικού Δελτίου, θα ενημερωθείτε με σχετικό μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου της Υπηρεσίας μας .

Πίνακας Τοποθετήσεων Αναπληρωτών

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Ενημέρωση , δικαιολογητικά πρόσληψης και τοποθετήσεις αναπληρωτών /αναπληρωτριών σε σχολεία της ΔΔΕ Πρέβεζας