(ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΟΡΘΟ)

Μετά την ολοκλήρωση του έλεγχου λαμβάνοντας υπόψη

1. τo υπ΄αρ. πρωτ.7216/29-07-2011 Έγγραφο του ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΥΠΔΒΜΘ, με θέμα: «Έλεγχος δικαιολογητικών και διαδικασίας επιλογής υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης»

2. Το υπ΄αρ. πρωτ. 88950/Δ1/03-08-2011 Έγγραφο της ΓΕΝΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Π.Ε. & Δ.Ε., με θέμα: « Ενημέρωση σχετικά με τον έλεγχο δικαιολογητικών και διαδικασίας επιλογής Διευθυντών Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης»

και μετά την κύρωση των νέων αναμορφωμένων αξιολογικών πινάκων κατάταξης των υποψηφίων Διευθυντών των Σχολικών Μονάδων, ΣΕΚ της Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας (Αριθ. Πρωτ.: Φ.11.3/4062/5-8-2011 ανακοινοποίηση στο ορθό της Περιφερειακής Δ/νσης Α΄/θμιας & Β΄/θμιας Εκπ/σης Ηπείρου )

Κ α λ ο ύ μ ε

Τους υποψήφιους που είναι ταυτόχρονα υποψήφιοι και για θέσεις σχολικών συμβούλων και δεν έχουν υποβάλλει δήλωση προτίμησης για θέσεις Διευθυντών σχολικών μονάδων και ΣΕΚ της Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας να υποβάλουν δήλωση προτίμησης από σήμερα Παρασκευή 5-8-2011 έως και τη Δευτέρα 8-8-2011 και ώρα 2:00μ.μ. (αποκλειστική προθεσμία).

Οι δηλώσεις προτίμησης μπορούν να υποβληθούν στη γραμματεία του Συμβουλίου Επιλογής και στο ΦΑΞ: 2682089792.

Η Διευθύντρια Δ.Δ.Ε.

Σφονδύλη Βασιλική
Μαθηματικός

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Πρόσκληση υποβολής νέας δήλωσης προτίμησης τοποθέτησης Διευθυντών Σχολικών Μονάδων, ΣΕΚ της ΔΔΕ Πρέβεζας