ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΠΓ 2024 Α

ΚΠΓ Α΄ 2024  ΩΡΕΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΟ 1ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Παραλαβή πιστοποιητικών ΚΠΓ Α΄ εξεταστικής περιόδου 2023

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ  ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ 6952011666

Τροποποίηση προκήρυξης θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τροποποιήθηκε η προθεσμία υποβολής δηλώσεων σε 24-7-2011 από 27-7-2011 που είχε αρχικά  γραφεί εκ παραδρομής.

Τροποποιούμε την με αριθμ. 2525/9-5-2011 Προκήρυξη θέσεων Δ/ντων Σχολικών Μονάδων Δ/νσης Δευτ/θμιας Εκπ/σης Πρέβεζας στο σημείο που αφορά τις σχολικές μονάδες του Νομού και συμπεριλαμβάνουμε στις προς κάλυψη θέσεις Δ/ντων Σχολικών Μονάδων το 3ο Γυμνάσιο Πρέβεζας (Α΄ περιοχή) και το 2ο Γυμνάσιο Φιλιππιάδας (Β΄ περιοχή).

Μετά τα ανωτέρω καλούμε τους υποψηφίους Δ/ντες που συμπεριλαμβάνονται στον Αξιολογικό Πίνακα μετά τις συνεντεύξεις, εάν το επιθυμούν, να υποβάλουν νέα δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων μέχρι και την Κυριακή 24-7-2011.

Η δήλωση προτίμησης δύναται να αποσταλεί και στο FAX: 2682089792.

Απόφαση

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Τροποποίηση προκήρυξης θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων