Τροποποίηση προκήρυξης θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τροποποιήθηκε η προθεσμία υποβολής δηλώσεων σε 24-7-2011 από 27-7-2011 που είχε αρχικά  γραφεί εκ παραδρομής.

Τροποποιούμε την με αριθμ. 2525/9-5-2011 Προκήρυξη θέσεων Δ/ντων Σχολικών Μονάδων Δ/νσης Δευτ/θμιας Εκπ/σης Πρέβεζας στο σημείο που αφορά τις σχολικές μονάδες του Νομού και συμπεριλαμβάνουμε στις προς κάλυψη θέσεις Δ/ντων Σχολικών Μονάδων το 3ο Γυμνάσιο Πρέβεζας (Α΄ περιοχή) και το 2ο Γυμνάσιο Φιλιππιάδας (Β΄ περιοχή).

Μετά τα ανωτέρω καλούμε τους υποψηφίους Δ/ντες που συμπεριλαμβάνονται στον Αξιολογικό Πίνακα μετά τις συνεντεύξεις, εάν το επιθυμούν, να υποβάλουν νέα δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων μέχρι και την Κυριακή 24-7-2011.

Η δήλωση προτίμησης δύναται να αποσταλεί και στο FAX: 2682089792.

Απόφαση

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Τροποποίηση προκήρυξης θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων