Προκηρύσσονται οι θέσεις των Διευθυντών όλων των Σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πρέβεζας, με θητεία έως 31-7-2015 και καλούμε τους ενδιαφερόμενους εκπαιδευτικούς Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, που έχουν τα νόμιμα προσόντα, να υποβάλουν σχετική αίτηση καθώς και τα απαραίτητα δικαιολογητικά, από τη Δευτέρα 9-5-2011 έως και την Τετάρτη 25-5-2011, για να συμμετάσχουν στη διαδικασία κατάρτισης πινάκων επιλογής:

• Α. Διευθυντών Γυμνασίων
  • Β. Διευθυντών Γενικών Λυκείων
  • Γ. Διευθυντών Επαγγελματικών Λυκείων (ΕΠΑ.Λ.)
  • Δ. Διευθυντών Επαγγελματικών Σχολών (ΕΠΑ.Σ.)

Διαβάστε Πρισσότερα

Δείτε Επίσης το σχετικό παλιότερο άρθρο

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Προκηρύσσονται οι θέσεις των Διευθυντών όλων των Σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πρέβεζας