Ανακοινώνεται ότι οι αιτήσεις των εκπαιδευτικών για:

1. απόσπαση εντός Π.Υ.Σ.Δ.Ε.,

2. προσωρινή τοποθέτηση,

3. συμπλήρωση ωραρίου,

θα υποβληθούν στη γραμματεία Π.Υ.Σ.Δ.Ε. - Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας από Πέμπτη 21/08/2014 έως και Πέμπτη 28/8/2014.

Οι αιτήσεις μπορούν να υποβληθούν με οποιονδήποτε από τους παρακάτω τρόπους:

α) στη γραμματεία του Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Πρέβεζας (Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας)

β) ηλεκτρονικά στο e-mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

γ) με fax στο 2682089792

Βρίσκεστε εδώ: Home Εκπαιδευτικά Θέματα Εκπαιδευτικοί Αποσπάσεις εντός ΠΥΣΔΕ, προσωρινές τοποθετήσεις, διαθέσεις εκπ/κών για την κάλυψη των διδακτικών αναγκών των σχολείων του ΠΥΣΔΕ Πρέβεζας