ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΠΓ 2024 Α

ΚΠΓ Α΄ 2024  ΩΡΕΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΟ 1ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Παραλαβή πιστοποιητικών ΚΠΓ Α΄ εξεταστικής περιόδου 2023

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ  ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ 6952011666

Δραστηριότητες Σχολικών Μονάδων

2ο Γυμνάσιο Πρέβεζας: Σας προσκαλούμε στις πολιτιστικές εκδηλώσεις , την Παρασκευή 6-5-2011 και ώρα 09:30 π.μ , στα πλαίσια της Πολιτιστικής Μέρας του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθούν στη « ΘΕΟΦΑΝΕΙΟ » Αίθουσα Τέχνης.

2ο Λύκειο Πρέβεζας: Σας Προσκαλούμε το Σάββατο 7 Μαΐου 2011 και ώρα 7:30 μ.μ στο χώρο της «Λαϊκής Αγοράς» (παραλία) όπου θα παρουσιάσουμε εργασίες μας με περιβαλλοντικά θέματα της περιοχής μας (στα πλαίσια του μαθήματος Αρχές Περιβαλλοντικών Επιστημών τoυ τμήματος Β1΄ ). Παράλληλα θα παρουσιαστούν συναφή θεατρικά δρώμενα (στα πλαίσια του μαθήματος της Θεατρολογίας του τμήματος Α1΄). Θα ακολουθήσει συζήτηση και στη συνέχεια μουσική, χορός, γλυκά και πίτες.

4ο Γυμνάσιο Πρέβεζας: Σας προσκαλούμε στη παρουσίαση των προγραμμάτων Σχολικών Δραστηριοτήτων Σχολ. Έτους 2010-11 του σχολείου μας. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στη Θεοφάνειο Αίθουσα Τέχνης στις 9 Μαΐου ημέρα Δευτέρα και ώρα 11.30 το πρωί. Η παρουσία σας θα μας τιμήσει και θα μας δώσει μεγάλη χαρά.

Βρίσκεστε εδώ: Home Δράσεις Σχολικές Δράσεις Πολιτισμός Δραστηριότητες Σχολικών Μονάδων