Τιμητική διάκριση για το 1ο ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας

Το Ίδρυμα Κρατικών Υποτροφιών (Ι.Κ.Υ.), Εθνική μονάδα συντονισμού του ευρωπαϊκού προγράμματος "Δια βίου μάθηση", τίμησε το 1ο ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας, σε εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 25-11-2011, σε αίθουσα εκδηλώσεων κεντρικού ξενοδοχείου της Αθηνάς.

Στην Τιμητική διάκριση που παρέδωσε στον Διευθυντή του 1ου ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας, ο Διευθυντής Ειδικών Προγραμμάτων Διεθνών Υποτροφιών του Ιδρύματος Κρατικών Υποτροφιών (Ι.Κ.Υ.), κύριος Φώτης Αθανασόπουλος, αναφέρονται τα εξής:

Το Ίδρυμα Κρατικών Υποτροφιών,
Εθνική Μονάδα για το ευρωπαϊκό πρόγραμμα Δια βίου Μάθηση,
απονέμει τιμητική διάκριση στο 1ο ΕΠΑΛ Πρέβεζας
σε αναγνώριση της συμβολής του στην προαγωγή των συστημάτων
Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης
μέσω της υποδειγματικής υλοποιήσεως προγράμματος Leonardo da Vinci.

Συγχαίρουμε το Δ/ντή του σχολείου και όλους όσους συνέβαλαν στην υλοποίηση του προγράμματος.

Η Δ/ντρια Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας

Β. Σφονδύλη

Στους φορείς που τιμήθηκαν δόθηκε έργο γνωστού ζωγράφου που φιλοτεχνήθηκε ειδικά για την βράβευση.

Στα επισυναπτόμενα αρχεία μπορείτε να δείτε:

Βρίσκεστε εδώ: Home Δράσεις Σχολικές Δράσεις Επιστήμη - Τεχνολογία Τιμητική διάκριση για το 1ο ΕΠΑ.Λ. Πρέβεζας