Διάκριση των ομάδων βόλεϊ αγοριών και κοριτσιών του 1ου ΓΕΛ Πρέβεζας

Πρέβεζα,4-3-2012

Διάκριση των ομάδων βόλεϊ αγοριών και κοριτσιών του 1ου ΓΕΛ Πρέβεζας

Στο πλαίσιο υλοποίησης των Πανελλήνιων σχολικών αγώνων, οι ομάδες βόλεϊ του 1ου ΓΕΛ Πρέβεζας αγοριών και κοριτσιών μετά από εξαιρετική εμφάνιση κυριάρχησαν και επιβλήθηκαν των αντιστοίχων ομάδων των Ιωαννίνων στους αγώνες που έγιναν στα Γιάννενα την Πέμπτη 01/03/2012.

Σύνθεση ομάδας κοριτσιών: Αντωνίου Αν., Αποστόλου Λ., Κουμάση Κ., Πανούση Χ., Σιόντη Β., Στύλου Ε., Σιούλα Ι., Σελλ Λ., Παπαδοπούλου Μ., Παπουτσή Β. (Καθηγητές: Ζήσης Πολύκαρπος, Καλογήρου Βιργινία)

Σύνθεση ομάδας αγοριών: Ζήσης Δ.,Ζήσης Β., Βρυώνης Κ., Μότσιος Δ., Κωστούλας Λ., Παπανικολάου Π., Μπανός Γ., Τσουμάνης Β., Τσούτσης Σ. (Καθηγητές : Ζήσης Πολύκαρπος, Καλογήρου Βιργινία ):

Στην επόμενη φάση του σχολικού πρωταθλήματος Λυκείων Ελλάδας οι παραπάνω ομάδες του 1ου ΓΕΛ Πρέβεζας (αγόρια - κορίτσια) θα αντιμετωπίσουν τις αντίστοιχες ομάδες- νικήτριες των Νομών της Θεσσαλίας.

Οι ομάδες που θα προκριθούν θα συμμετέχουν στους Πανελλήνιους τελικούς αγώνες βόλεϊ.

Εκφράζουμε θερμά συγχαρητήρια στις παραπάνω ομάδες για τις διακρίσεις τους και ευχόμαστε καλή επιτυχία στην επόμενη φάση αγώνων.

Η Δ/ντρια Δ.Ε. Πρέβεζας

Β. Σφονδύλη

Βρίσκεστε εδώ: Home Δράσεις Σχολικές Δράσεις Αθλητισμός Διάκριση των ομάδων βόλεϊ αγοριών και κοριτσιών του 1ου ΓΕΛ Πρέβεζας