Ανακοινώνεται η προκήρυξη - πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος της Διευθύντριας Δ.Ε. Πρέβεζας

για την πλήρωση με επιλογή τεσσάρων (4) θέσεων Υπευθύνων Τομέα Εργαστηριακού Κέντρου αρμοδιότητας Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πρέβεζας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης που υπηρετούν  κατά το τρέχον σχολικό έτος 2023-2024, οργανικά στις σχολικές μονάδες αρμοδιότητας Δ.Ε. Πρέβεζας, οι οποίες εξυπηρετούνται από το 1ο Ε.Κ. Πρέβεζας, και έχουν τα νόμιμα προσόντα, υποβάλλουν σχετική αίτηση από την Τρίτη 24 Οκτωβρίου 2023 μέχρι και τη Δευτέρα 06 Νοεμβρίου 2023 και ώρα 15:00, συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά.

Συνημμένα:

Προκήρυξη για Υπεύθυνους Τομέων Ε.Κ. Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας

Αίτηση

Υπεύθυνη δήλωση

ΓΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΊΑ ΤΩΝ ΑΡΧΕΊΩΝ  ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΕ ΤΟΠΙΚΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ MENU
Αρχείο->Λήψη
Στην μορφή που θέλετε Docx ή Pdf

Βρίσκεστε εδώ: Home Δ.Δ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Προκήρυξη-πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την επιλογή Υπευθύνων Τομέων Εργαστηριακού Κέντρου, αρμοδιότητας Δ.Ε. Πρέβεζας