Ανακοινώνεται η προκήρυξη - πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος της Διευθύντριας Δ.Ε. Πρέβεζας για την πλήρωση με επιλογή  δεκατεσσάρων (14) θέσεων Υποδιευθυντών/Υποδιευθυντριών  Σχολικών Μονάδων και του Εργαστηριακού Κέντρου, καθώς και τεσσάρων (4) Υπευθύνων Τομέα Εργαστηριακού Κέντρου αρμοδιότητας Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πρέβεζας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες εκπαιδευτικοί Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης που υπηρετούν  κατά το τρέχον σχολικό έτος 2023-2024, οργανικά στις σχολικές μονάδες αρμοδιότητας Δ.Ε. Πρέβεζας, και έχουν τα νόμιμα προσόντα, υποβάλλουν σχετική αίτηση από τη Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2023 μέχρι και την Παρασκευή 06 Οκτωβρίου 2023  και ώρα 15:00,  συνοδευόμενη από τα αναγκαία δικαιολογητικά.

Συνημμένα:

Προκήρυξη για Υποδιευθυντές-Υπεύθυνους Τομέων Ε.Κ. Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας

Αίτηση

Υπεύθυνη δήλωση

ΓΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΊΑ ΤΩΝ ΑΡΧΕΊΩΝ  ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΕ ΤΟΠΙΚΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ MENU
Αρχείο->Λήψη
Στην μορφή που θέλετε Docx ή Pdf

Βρίσκεστε εδώ: Home Δ.Δ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Προκήρυξη-Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την επιλογή Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων/Εργαστηριακού Κέντρου και Υπευθύνων Τομέων Εργαστηριακού Κέντρου της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πρέβεζας