ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΠΓ 2024 Α

ΚΠΓ Α΄ 2024  ΩΡΕΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΟ 1ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Παραλαβή πιστοποιητικών ΚΠΓ Α΄ εξεταστικής περιόδου 2023

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ  ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΤΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ 6952011666

Ανακοινώνεται μετά την αριθ. 15/17, 18, 21 & 22-08-2023 Πράξη του ΠΥΣΔΕ Πρέβεζας:

ο πίνακας με τις τοποθετήσεις σε λειτουργικά κενά Γενικής Παιδείας για το διδακτικό έτος 2023-2024,

• Εκπαιδευτικών για συμπλήρωση ωραρίου
  • Εκπαιδευτικών που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ Πρέβεζας και νεοδιόριστων
  • Εκπαιδευτικών που αιτήθηκαν απόσπαση εντός ΠΥΣΔΕ και από άλλα ΠΥΣΔΕ

Επισημαίνεται ότι εφόσον προκύψουν αλλαγές στα δεδομένα βάσει των οποίων συντάχθηκε ο πίνακας τοποθετήσεων-διαθέσεων-αποσπάσεων (αλλαγές τμημάτων κ.λπ.), οι τοποθετήσεις ενδέχεται να επικαιροποιηθούν/τροποποιηθούν κατά την έναρξη του νέου σχολικού έτους.

Απόφαση Τοποθετήσεων-διαθέσεων-αποσπάσεων

Βρίσκεστε εδώ: Home Δ.Δ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Τοποθετήσεις μονίμων εκπαιδευτικών Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας σε λειτουργικά κενά για το σχολικό έτος 2023-2024 (Ανακοινοποίηση)