Ονομαστικός πίνακας υπεραρίθμων - Δήλωση προτίμησης

Κοινοποιείται ο ονομαστικός Πίνακας υπεράριθμων εκπαιδευτικών ΠΥΣΔΕ Πρέβεζας για το σχολ. έτος 2017-2018, σύμφωνα με την Πράξη 13/25-05-2017 του ΠΥΣΔΕ Πρέβεζας.

Σημειώνεται ότι όλες οι ενστάσεις εκπαιδευτικών κατά του Πίνακα κενών και πλεονασμάτων (υπεραριθμιών) απορρίφθηκαν, επομένως ο Πίνακας κενών και πλεονασμάτων (υπεραριθμιών) ισχύει όπως ανακοινώθηκε στις 20-05-2017 (βάσει της αρ. 12/20-05-2017 Πράξης ΠΥΣΔΕ).

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί που κρίθηκαν ονομαστικά υπεράριθμοι, αν το επιθυμούν, να υποβάλουν δήλωση προτίμησης για άρση υπεραριθμίας (προκειμένου να καταλάβουν νέα οργανική θέση) από την Παρασκευή 26/05/2017 μέχρι και την Τρίτη 06/06/2017 ώρα 10:00 π.μ. στο γραφείο του ΠΥΣΔΕ Πρέβεζας ή με αποστολή fax στο 2682089792 ή ηλεκτρονικά (σκαναρισμένη με υπογραφή), σύμφωνα με τον πίνακα κενών και πλεονασμάτων που έχει αναρτηθεί.

Οι εκπαιδευτικοί που υποβάλλουν αίτηση και δικαιούνται μόρια εντοπιότητας/ συνυπηρέτησης/ οικογενειακά μόρια (γάμου και τέκνων) και δεν έχουν υποβάλει αίτηση μετάθεσης ή οριστικής τοποθέτησης- βελτίωσης κατά το τρέχον σχολικό έτος, παρακαλούνται να προσκομίσουν τα σχετικά δικαιολογητικά, προκειμένου να τους χορηγηθούν τα αντίστοιχα μόρια.

Βρίσκεστε εδώ: Home Δ.Δ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Ονομαστικός πίνακας υπεραρίθμων - Δήλωση προτίμησης