Η Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας καλεί τους εκπαιδευτικούς που επιθυμούν να ασκήσουν καθήκοντα Διευθυντή ΕΕΕΕΚ Πρέβεζας για το σχολικό έτος 2011-2012 και πληρούν τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από τις διατάξεις  του άρθρου 24, παρ. 10 και 11 (έχουν βαθμό Α ή Β και ανήκουν οργανικά σε σχολικές μονάδες Δευτεροβάθμιας και Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Ν. Πρέβεζας) να υποβάλουν αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος με βιογραφικό σημείωμα και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά από την Παρασκευή 26 Αυγούστου 2011 έως και την Παρασκευή  2-09-2011, στη Δ/νση Δ/θμιας Εκπ/σης Πρέβεζας.

Βρίσκεστε εδώ: Home Δ.Δ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Τμήματα Τμήμα Α' Διοικητικού Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κάλυψη θέσης Δ/ντή ΕΕΕΕΚ Πρέβεζας με αναπλήρωση για το σχολικό έτος 2011-2012