Προκήρυξη ‘Αγώνων ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ’ Καλαθοσφαίρισης Γυμνασίων σχ. Έτους 2012-13

Η Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αγώνων (Ο.Ε.Σ.Α.) της Δ/νσης Α/θμιας και Δ/θμιας Εκπαιδεύσης Πρέβεζας

ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

Τους αγώνες ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ Καλαθοσφαίρισης μεταξύ των Γυμνασίων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πρέβεζας σχ. έτους 2012-13.

Κάθε σχολείο πρέπει να στείλει στη Δ.Δ.Ε. τις δηλώσεις συμμετοχής στα αθλήματα που θα συμμετάσχει συμπληρώνοντας το αντίστοιχο έντυπο (Δήλωση Συμμετοχής) μέχρι την Τετάρτη 14 Νοεμβρίου. Μετά το πέρας της ημερομηνίας αυτής ουδεμία συμμετοχή θα γίνει δεκτή.

Σε περίπτωση ομάδα που δήλωσε συμμετοχή αδυνατεί να αγωνιστεί και αποσύρεται, πρέπει να ειδοποιεί τον Υπεύθυνο Ομάδας Φυσικής Αγωγής τουλάχιστον τρεις (3) εργάσιμες μέρες πριν τον αγώνα.

Βρίσκεστε εδώ: Home Δ.Δ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Τμήματα Τμήμα Ε' Εκπαιδευτικών Θεμάτων Φυσική Αγωγή Προκήρυξη ‘Αγώνων ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ’ Καλαθοσφαίρισης Γυμνασίων σχ. Έτους 2012-13