Η Οργανωτική Επιτροπή Σχολικών Αγώνων (Ο.Ε.Σ.Α.) της Δ/νσης Α/θμιας και Δ/θμιας Εκπαιδεύσης Πρέβεζας

ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

Τους αγώνες ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ Κλασικού Αθλητισμού μεταξύ των Γυμνασίων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πρέβεζας σχ. έτους 2012-13. Οι αγώνες θα διεξαχθούν για τα Γυμνάσια την Τετάρτη 27 Μαρτίου 2013, στις εγκαταστάσεις του Δημοτικού Σταδίου Πρέβεζας «Αθανασία Τσουμελέκα».

Κάθε σχολείο πρέπει να στείλει στη Δ.Δ.Ε. τις δηλώσεις συμμετοχής στα ατομικά αγωνίσματα του Κλασικού Αθλητισμού που θα συμμετάσχει συμπληρώνοντας το αντίστοιχο έντυπο (Υπόδειγμα 2) μέχρι την Παρασκευή 22 Μαρτίου. Μετά το πέρας της ημερομηνίας αυτής ουδεμία συμμετοχή θα γίνει δεκτή.

Σε περίπτωση σχολείο που δήλωσε συμμετοχή αδυνατεί να αγωνιστεί και αποσύρεται, πρέπει να ειδοποιεί τον Υπεύθυνο Ομάδας Φυσικής Αγωγής τουλάχιστον τρεις (3) εργάσιμες μέρες πριν τον αγώνα.

Βρίσκεστε εδώ: Home Δ.Δ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Τμήματα Τμήμα Ε' Εκπαιδευτικών Θεμάτων Φυσική Αγωγή Προκήρυξη ‘Αγώνων ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ’ Κλασσικού Αθλητισμού Γυμνασίων σχ. Έτους 2012-13