Μήνυμα της Δ/ντριας προς τους καθηγητές του Νομού

Έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς σήμερα και η Διευθύντρια  Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κ. Σφονδύλη Βασιλική απευθύνει το παρακάτω μήνυμα προς τους καθηγητές του Νομού.
"Αγαπητοί συνάδελφοι, δεχθείτε τους χαιρετισμούς και τις ευχές όλων των εργαζομένων στη Διεύθυνση για μια αποδοτική σχολική χρονιά, με όραμα και με στόχους. Η νέα γενιά περιμένει και φέτος αυτό που πάντοτε με καλή διάθεση, ανοιχτή καρδιά και επιστημονική κατάρτιση προσφέρουμε. Γι’ αυτόν ακριβώς το λόγο γονείς και μαθητές εκτιμούν αναλόγως το έργο μας.
Εμείς στη Διεύθυνση θα προσπαθούμε συνεχώς να στηρίξουμε και να βοηθήσουμε σε κάθε περίπτωση το έργο σας, όπως εξάλλου είναι το καθήκον μας".
Στους συναδέλφους που επέλεξαν τη  συνταξιοδότηση εύχομαι υγεία και σχέδια στη νέα πορεία της ζωής τους.  Για εμάς τους υπόλοιπους υγεία και δύναμη για να αντιμετωπίσουμε τις δυσκολίες.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΦΟΝΔΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

Βρίσκεστε εδώ: Home Δ.Δ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Διεύθυνση Μήνυμα της Δ/ντριας προς τους καθηγητές του Νομού