Ενημέρωση-οδηγίες για τον νέο κορωνοϊό SARS-Cov-2

Ενημερωτικό του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας με ερωτήσεις και απαντήσεις για τον νέο κορωνοϊό SARS-Cov-2 για τις εκπαιδευτικές μονάδες.

Ενημερωτικό του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας με οδηγίες διαλογής και διαχείρισης λοίμωξης COVID σε δομές υποδοχής προσφύγων και μεταναστών.

Οδηγίες Ευρωπαϊκής Επιτροπής για τις μετακινήσεις δικαιούχων των προγραμμάτων Erasmus+ και European Solidarity Corps σε περιοχές που έχουν πληγεί.

Οδηγίες του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας για απομόνωση επαφών στο σπίτι.

Όλες οι οδηγίες του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας.

Έντυπο του Εργαστηρίου Σχολικής Ψυχολογίας του Τμήματος Ψυχολογίας του Ε.Κ.Π.Α. με χρήσιμες επισημάνσεις για τους εκπαιδευτικούς και τα σχολεία σχετικά με την ψυχοκοινωνική υποστήριξη των μαθητών στο σχολικό περιβάλλον για τον κορωνοϊό - SARS-Cov-2.

Oδηγίες Υπουργείου Υγείας σχετικά με τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού SARS-CoV-2 στις Σχολικές Μονάδες και φορείς που προσφέρουν εκπαιδευτικές υπηρεσίες.

Oδηγίες Υπουργείου Υγείας σχετικά με τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού SARS-CoV-2 σε χώρους εργασίας.

Οδηγίες ΕΟΔΥ για παραμονή παιδιών και εφήβων στο σπίτι.

Βρίσκεστε εδώ: Home Δ.Δ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Διεύθυνση Ενημέρωση-οδηγίες για τον νέο κορωνοϊό SARS-Cov-2