ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ

Γραφεία Γενικού Τουρισμού με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ, να καταθέσουν στo Μουσικό Σχολείο Πρέβεζας σφραγισμένη προσφορά κατά το χρονικό διάστημα 18-10-2012 έως 22-10-2012 και ώρα 13.30 .
Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν με εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο ή ταχυδρομικά, αρκεί να διασφαλιστεί ότι θα έχουν παραληφθεί από το σχολείο μέχρι την 22-10-2012 και ώρα 13.30 .

Διαβάστε την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

Βρίσκεστε εδώ: Home Σχολικές Μονάδες Προσκλήσεις Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Σχολικές Εκδρομές Μουσικό Σχολείο Πρέβεζας: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διδακτική επίσκεψη στην 'Αρτα - ΕΛΗΞΕ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ