Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση σχολικής εκδρομής στο εξωτερικό: ΓΕΝΕΥΗ [ “Européenne pour la Recherche Nucleaire (Ευρωπαϊκός Οργανισμός Πυρηνικής Έρευνας) CERN”, Geneva Switzerland ]. (ΠΡΕΒΕΖΑ - ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ – ΜΙΛΑΝΟ (1) – ΓΕΝΕΥΗ (2) – ΒΕΡΟΝΑ (1) - ΒΕΝΕΤΙΑ ή ΑΝΚΟΝΑ - ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ - ΠΡΕΒΕΖΑ ] από 21 OΚΤΩΒΡΙΟΥ 2022 έως 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2022 »

Βρίσκεστε εδώ: Home Σχολικές Μονάδες Προσκλήσεις Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Σχολικές Εκδρομές Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση σχολικής εκδρομής του 2ου ΓΕ.Λ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ στο εξωτερικό