ΠΡΟΣΚΑΛΟΥΜΕ

Γραφεία Γενικού Τουρισμού με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ, να καταθέσουν στo ΓΕΛ ΛΟΥΡΟΥ σφραγισμένη προσφορά κατά το χρονικό διάστημα από Παρασκευή 25-10-2013 έως και Τετάρτη 30-10-2013 και ώρα 12:00 π.μ..

Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν με εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο ή ταχυδρομικά, αρκεί να διασφαλιστεί ότι θα έχουν παραληφθεί από το σχολείο μέχρι την Τετάρτη 30-10-2013 και ώρα 12:00 π.μ..

Για τη σύνταξη της προσφοράς αυτής σας ενημερώνουμε, ότι θα πρέπει να περιλαμβάνονται τα παρακάτω στοιχεία:

α. Προορισμός: Λίμνη Ζηρού

β. Αριθμός μετακινούμενων:   100 μαθητές και 7 καθηγητές

γ. Τρόπος μεταφοράς των μαθητών:  ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ

ε. Χρονική διάρκεια μετακίνησης 1 ημέρα Τρίτη 19-11-2013 ΑΠΟ 8:45 π.μ.. ΕΩΣ 13:45 μ.μ..

Το πρόγραμμα της εκδρομής θα έχει ως εξής:

ΤΡΙΤΗ 19-11-2013

08:45 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛ ΛΟΥΡΟΥ.

09:15 ΑΦΙΞΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΛΙΜΝΗΣ ΖΗΡΟΥ.

09:15 -11:30 ΞΕΝΑΓΗΣΗ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΟΥ Κ.Π.Ε. ΛΙΜΝΗΣ ΖΗΡΟΥ.

11:30- 13:00 ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΑ ΤΗΝ ΛΙΜΝΗ ΧΩΡΟ.

13:15 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΡΟΥ.

13:45 ΑΦΙΞΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.

Παρακαλούμε κατά τη σύνταξη της προσφοράς επιπλέον να λάβετε υπόψη σας και τα εξής

1.Οι μετακινήσεις των μαθητών να γίνονται με λεωφορεία που πληρούν τις προδιαγραφές ασφαλούς μετακίνησης των μαθητών, βάσει της κείμενης σχετικής    νομοθεσίας.

2. Στην τελική συνολική τιμή να συμπεριλαμβάνονται και  ο Φ.Π.Α.

3. Με την προσφορά σας θα πρέπει να κατατεθεί υπεύθυνη δήλωση, ότι διαθέτετε ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ

4. Το πρακτορείο που θα επιλεγεί θα ενημερωθεί με τηλεφωνική επικοινωνία από τον Διευθυντή του Σχολείου

5. Σε περίπτωση αθέτησης  των ανωτέρω προϋποθέσεων, το σχολείο επιφυλάσσεται να αποφασίσει για τις περαιτέρω νόμιμες ενέργειες

Μπαλάφας Κων/νος